Başlangıç / Hakkımızda

Hakkımızda

Floatproject.org Nedir?

Floatproject.org sitemiz 2023 yılının başlarında yayın hayatına başlamıştır. Platformumuzun çeşitli ilkeleri vardır. Bunun başında da “rulet oyununa dair ne varsa tek bir yerde.” ilkemiz gelmektedir. Şöyle ki; web sitemizi gezmeye başlayan bir ziyaretçi, rulet hakkında hiç bir fikir sahibi olmasa dâhi, rulet oyununun ne olduğunu, nasıl oynandığını öğrenebilir, rulet taktiklerine göz atabilir, rulet sitelerine nasıl üye olup para yatırabileceğini ve ya çekebileceğini görebilir ve daha da güzeli en iyi rulet sitelerini inceleme fırsatı bulabilir. En çok kazandıran, en iyi bonus ve promosyonları veren, bedava bonus imkânları sunan rulet sitelerini görmeniz daha çok ve kolay kazanç sağlamanız için yararlı olacaktır.

Vizyonumuz

Floatproject.org olarak vizyonumuz Türkiye’nin en büyük rulet platformu olmaktır. Rulet denince bilinebilecek her şeyi bu web sitesinde toplayarak sizlere müthiş bir bilgi arşivi sunmak ve rulet oynatan bütün casino sitelerinin incelemesini detaylı bir şekilde açıklamak diğer vizyonlarımız arasındadır.

Misyonumuz

Sürekli olarak güncel kalmak, rulet oynatan sitelerin yeni giriş adreslerini en doğru ve hızlı bir biçimde ziyaretçilerimizle paylaşmak, rulet sitelerinin yayınlamış oldukları güncel bonus ve promosyonları okurlarımıza anında iletmek, rulet oyunundan kazançlı çıkmak için bilinmesi gereken taktik ve yöntemleri ziyaretçilerimizle paylaşmak.

İletişim

Bizlere her türlü soru, sorun, istek ve öneri için iletişim sayfamızda yer alan skype adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam ve affiliate çalışması gerçekleştirmek için de yine aynı skype adresinden irtibata geçmeniz mümkündür.